LOIE HAKKINDA!

 

                           Loie’nin Türkiye’de büyük bir başarı hikayesinin geçmişinde Pınar Yılmaz’ın çocukluğundan gelen ayakkabı aşkı ve aldığı moda tasarım eğitimi ile birinci sınıf deri, el işçiliğini ve teknolojiyi bir araya getirdi.
Yeni çağın modern kadınlarına moda ve konforu birleştirerek fast-fashion koleksiyonunu oluşturarak hitap ediyor.

 

49 yıllık ayakkabı yan sanayi aile şirketi tecrübesi ile Loie, 2018 yılında İstanbul’da kuruldu. Loie, www.loieistanbul.com ile Türkiye’de müşterilerine lüks online alışveriş deneyimi yaşatmaya başladı.

 

                         Türkiye'de ve yurtdışında moda sektöründe varlığını sürdüren benzersiz online alışveriş deneyimi ile Loie; İngiltere, İtalya, ABD, Almanya, Hollanda, İspanya, Yunanistan, Lübnan, Azerbaycan, Sırbistan, Karadağ, Bosna Hersek, ve Kanada’nın aralarında bulunduğu 94 ülkeye hizmet vermektedir."

 

Loie, ilk mağazasını 130 metrekarelik Nişantaşı Akkavak Sokak’da açtı. Nişantaşı’nda butik lüks mağazacılık kavramı ile tamamen İstanbulluların buluşma noktası oldu.

 

Loie’nin Türkiye’de yazdığı başarı öyküsünün arkasında kurulduğu ilk günden itibaren “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile sektöründe güvenilir ve samimi olduğunu göstererek adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Loie, 2022 yılında Türkiye’de ve yurtdışında çok hızlı büyüyen online alışveriş deneyimini ve global bir dünya markası olmak adına yatırımlarını arttırarak müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini daha çok geliştirmeye devam edecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR