loieistanbul.com üzerinden aldığınız ürünleri sebep bildirmeksizin 15 gün içerisinde değişim ya da iade edebilirsiniz. 

 

Değişim ve İade Şartları: 


Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da 15 gün içerisinde iade etmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade yapabilirsiniz.


  • - Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde değişim ya da iade edebilirsiniz.
  • Satın almış olduğunuz ürünün 15 gün içinde değişimi gerçekleşmişse tekrar değişimi ya da iade olmamaktadır.
  • - İade etmek istediğiniz ürünü hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekir. 
  • - İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri iade poşetine konulup orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.
  • Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez. 
loieistanbul.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda değişim ya da iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz  ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte loieistanbul.com’a göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Ürün İade adresimiz;


LOIE İSTANBUL AYAK. HAZIR GİY. MAĞ. TİC. ve SAN. A.Ş.
İOSB Mahallesi, Eski Turgut Özal Caddesi, No1/1 Başakşehir / İstanbul 

 

Ürün İade işlemlerinde Yurtiçi Kargo ile geri gönderimler %50 Kampanya dönemi hariç ücretsizdir. Diğer firmalar ile alıcı ödemeli yapılan gönderimler kabul edilmemekte olup kargo ücreti tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.

 

 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün loieistanbul.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 3-5 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.
 
Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte loieistanbul.com’un herhangi bir etkisi yoktur).

 

Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 10,00 TL iade edilmemektedir.

 

Scotty Hızlı Kargo ile oluşturduğum siparişin iadesinde Hızlı Kargo hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Scotty Hızlı Kargo hizmet bedeli iade edilmemektedir. 

Scotty Hızlı Kargo; Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Şile, Silivri bölgelerine gönderim yapılmamaktadır.

 

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@loieistanbul.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.