TESLİMAT

Loie İstanbul’ dan vermiş olduğunuz siparişler Kargo ile gönderilir. 

Loie İstanbul‘dan vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 1-3 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

DEĞİŞİM

Değişmek istediğiniz ürünleri, değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

 " Değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. "

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla  değişim talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.