loieistanbul.com üzerinden aldığınız ürünlerde değişim işlemi olmamaktadır, aldığınız ürünleri sebep bildirmeksizin 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz 
İade Şartları: 
  • - Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • - İade etmek istediğiniz ürünü hasar görmemiş, kullanılmamış kopmamış olması gerekir. 
  • - İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.
loieistanbul.com’dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte loieistanbul.com’a göndermeniz gerekmektedir.
Ürün İade adresimiz;
NİSH AYAK. HAZIR GİY. MAĞ. TİC. ve SAN. A.Ş.
İOSB Mahallesi, Eski Turgut Özal Caddesi, No1/1 Başakşehir / İstanbul 

 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün loieistanbul.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 3-5 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.
Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 3 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte loieistanbul.com’un herhangi bir etkisi yoktur).
Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 5 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@loieistanbul.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.